Nasz zespół
To grupa wielojęzycznych rekruterów z wieloletnim doświadczeniem. Stale pracujemy nad sukcesem przychodzących do nas klientów. Jesteśmy otwarci na państwa oczekiwania i stale dążymy do doskonałości, aby świadczone przez nas usługi były dla Państwa jak najbardziej zadawalające

Skupiamy się na głębszym rozumieniu potrzeb naszych kandydatów 

i wyszukujemy oferty zgodnie z ich kryteriami i życzeniami. 

Posiadamy stanowiska pracy na terenie całych Niemczech, 

zarówno ze znajomością języka niemieckiego jak i bez, również z możliwym zakwaterowaniem. Dlaczego my? Oferujemy dopasowane rozwiązania dla klientów poszukujących profesjonalistów, wyspecjalizowanych pomocników i kadry kierowniczej na wszystkich poziomach. Kompetencje branżowe, międzynarodowe doświadczenia i daleko idąca sieć relacji w prawie wszystkich krajach Europy Wschodniej.

Co jest dla nas ważne?
Nacisk kładziemy nie tylko na rekrutację stałych lub tymczasowych pracowników, ale również na promocję kursów intergacyjnych i szkolenia zawodowych kierowców. To zapewni istniejącym klientom wszechobejmująca usługę. Oprócz pracowników magazynów, zawodowych kierowców, pracowników tymczasowych, operatorów wózków widłowych i dyspozytorów, realizujemy konkretnych wykwalifkowanych pracowników.