Bułgaria

Zatrudnienie nowych pracowników z zagranicy.

Pośrednictwo pracowników z Bułgarii.

Znaczące profile kandydatów z Sofii dla klientów poszukujących odpowiednich kandydatów
Starannie dobieramy właściwych ludzi.

Pośrednictwo i rekrutacja
wykwalifkiowanych specjalistów i pracowników do działalności pomocniczej w budownictwie, hotelarstwie, gastronomii, opieki zdrowia, rzemiosła i przemysłu, technologii informacyjnej, informatyki, rolnictwa, leśnictwa, hodowli zwierząt, transportu i logistyki.

Nasze dobrze zorganizowane bułgarskie biuro w Sofii profesjonalnie wspiera naszych klientów szwajcarskich, austryjackich, holenderskich i niemieckich w zakresie obsadzania wolnych miejsc.

Projekt lub zamówienie jest realizowane przez doświadczonych pracowników, którzy są profesjonalistami w różnych dziedzinach zawodowych, zgodnie z profilami wymagań w odpowiednim czasie, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Wnioskodawcy
są naszym najważniejszym kapitałem To nie jest fraza, tylko powód dalszego sukcesu Personal-Werk. Każdy kandydat ma ambitne cele lub marzenia. Szukamy ludzi, którzy lubią kreatywność i radość pracując w zespole i pasjonują się tym. Oczywiście nasza agencja w Bułgarii jest dla kandydatów bezpłatna. Nasi bułgarscy rekruterzy cieszą się doskonałą opinią. Zapewniamy naszym kandydatom gwarancję o najwyższej poufności oraz delikatnej i bezpiecznej obsłudze powierzonych nam danych i dokumentów. Oznacza to, że bez umowy nie zostaną wysłane żadne treści z dokumentów aplikacyjnych. Oświadczamy, że jesteśmy przede wszystkim dostawcą usług dla naszych wnioskodawców.