Słowacja

Wschodnioeuropejski partner w rekrutacji HR

Profesjonalne doradztwo personalne - zasoby ludzkie

Słowacka rekrutacja w Żylinie
Nasi konsultanci wspierają przedsiębiorców w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Lichtensteinie, Holandii i Danii
slowacja
Dzięki dogłębnemu i rozległemu Know-how  na prawie wszystkich profilach środowisk łączymy ludzi i przedsiębiorców, promujemy silne strony i dążymy do wspólnego sukscesu.

Odnosimy sukces w wyszukiwaniu i selekcji nowych pracowników i talentów ze Słowacji. Zajmujemy się firmami rzemieślniczymi, firmami przemysłowymi, w tym dostawcami - logistyką i transportem, a także przemysłem inżynieryjnym za pomocą naszych usług HR.

Poprzez nasze profesjonalne biuro w Żylinie z dyrektorem p. Zuzaną Pialovą z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie HR koncentrujemy się na tematach takich jak wyszukiwaia i selekcji personelu, eksekutywnym szukaniu, rekrutacji specjalistów i tworzeniu projektów rozwojowych.
Zuzana Pialova jest ekspertem odnoszącym sukcesy w międzynarodowych projektach. Dzięki doświadczeniu w zarządzaniu biznesem i najlepszą znajomością rynku słowackiego.


We współpracy z Personal-werk istnieje dostępna sieć partnerów Europy Wschodniej, którzy wspierają nasz słowacki zespół w realizacji zamowień. Nasze innowacyjne portfolio usług w zakresie doradztwa personalnego charakteryzuje się dostosowanym do potrzeb, praktycznym, możliwym do zrealizowania wdrożeniem i stosunkiem ceny do wydajności. Nasze biuro w Żylinie zapewnia poszukującym pracy dobre perspektywy na istniejącą przyszłość zawodową, nie tylko na Słowacji, ale także za granicą.