Dodatkowe umiejętności

Napisz nam, co potrafisz, jakie kursy ukończyłeś. Dobra obsługa komputera, 

znajomość pakietu biurowego, innych programów, czy to catering czy hotel. Tutaj możesz wpisać wszystkie swoje kwalifikacje. Jakie masz kategorie praw jazdy i jakie uprawnienia. Jest to bardzo ważne, gdy aplikujesz na konkretne stanowisko.

biegłość językowa

Napisz, jaki jest Twój język ojczysty i jakie dodatkowe języki znasz, wraz z oceną określającą Twój poziom:

  • A1 - rozumie i potrafi używać potocznych zwrotów i bardzo prostych stwierdzeń, potrafi wyobrazić sobie i opisać skąd pochodzi, ile ma lat
  • A2 - rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia z życia codziennego, układa proste zdania
  • B1 - rozumie znaczenie głównych tematów związanych ze znanymi sprawami, tj. Praca, szkoła, wypoczynek; potrafi poradzić sobie z sytuacjami komunikacyjnymi, opisać wydarzenie, marzyć, zaplanować i wyrazić swoją opinię na określony temat
  • B2 - Potrafi formułować jasne i szczegółowe wyjaśnienia ustne i pisemne
  • C1 - rozumie różnorodne trudne teksty, wypowiada się płynnie i spontanicznie, biegle włada kontaktami towarzyskimi, towarzyskimi i zawodowymi
  • C2 - rozumie wszystko, co czyta i słyszy, potrafi podsumować te informacje, nie popełnia błędów gramatycznych ani stylistycznych

hobby
Możesz pisać o swoich zainteresowaniach, o tym, co lubisz robić w wolnym czasie, co lubisz, ale nie jest to wymagane.

projekt
Zazwyczaj życiorys jest wysyłany e-mailem. Napisz swoje CV na komputerze wyraźną i czytelną czcionką. Użyj odpowiedniego rozmiaru, aby czytelnik mógł łatwo odczytać informacje o Tobie. Nie rób zdjęć kartce papieru zapisanej na kolanach, ponieważ może to przeciąć podanie.

Załącz zdjęcie
Fajnie jest porozmawiać z kimś przez telefon i wiedzieć, jak on lub ona wygląda. Zdjęcie jest pierwszą rzeczą, która zwraca uwagę. Idź do fotografa, aby zrobić to profesjonalnie lub zapytaj kogoś, kto wie. Zdjęcia selfie nie są wygodnie robione przez pracodawców, a zlew pełen naczyń lub niezasłane łóżko w tle mogą negatywnie wpłynąć na Twój wizerunek.

Nazwa pliku
Zapisz plik, aby można go było łatwo znaleźć na komputerze. Użyj swojego imienia i nazwiska, np. B. CV Jan Nowak lub Jan Nowak CV. Dzięki temu łatwiej nam go znaleźć po pobraniu i sprawnie wysłać do pracodawców. Pliki z nazwą np. B. foto8032781827401, są bardzo trudne do przypisania do konkretnej osoby. Zapisz swój plik w formacie DOC lub PDF, a masz pewność, że treść bez problemu wyświetli się na naszych komputerach.

Adres e-mail
Utwórz osobną wiadomość e-mail dotyczącą wyszukiwania ofert pracy. Nie będzie przepełniony prywatnymi wiadomościami i spamem, więc nie przegapisz żadnej wiadomości. Nazwij go tak, aby w adresie znalazło się Twoje nazwisko. Ułatwia nam to wyszukiwanie i przekazywanie ich pracodawcom lub naszym rekruterom. Łatwiej nam zapamiętać i zidentyfikować Pana Nowaka niż Panią Star1111111182109.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgodnie z nową ustawą o przetwarzaniu danych osobowych z dnia 25 maja 2018 r. Tzw. RODO, stosujemy odpowiednią klauzulę, abyśmy mogli przetwarzać informacje o Tobie.

Skorzystaj z szablonów dostępnych w Internecie
Jeśli nadal nie wiesz, jak powinno wyglądać Twoje CV, możesz skorzystać z szablonów dostępnych w wyszukiwarce. Wpisz: przykład zastosowania, a na pewno znajdziesz przykład dla siebie.